16. Slovan Liberec

 
 
 
flickr.com
 

Já osobně nikdy nepochopím, proč nějaký tým, který se chce „zvednout z bahna“, najme někoho, jako je Csaplár. Trenér, který nikdy a nikde nedokázal nic jiného, než všem říci, jak moc k ničemu jsou a jak on sám všechno ví, z mého pohledu pošle tým do záhuby. O Kotrbovi ani nemluvě, jeho kombinace s Csaplárem je takřka vražedná. Ostatně obrázek si většina lidí udělala už při sledování fotbalu na ČT, kde byl Csaplár jako expert. Jeho arogance a nadřazenost byla tak neuvěřitelná, že se stal snad první mužem v celém vysílání, v názoru na nějž se veřejnost zcela shodla. On bude koncem Slovanu.

Trumf: Solidní záloha + Bakoš
Ten tým špatný není, to určitě ne, podle své kvality by měl být někde kolem 9. místa, jak už jsem ale napsal, neschopní trenéři zvládnou mnoho. Liberci nic zlého nepřeji a rozhodně si tito hráči ani nezaslouží hrát ve druhé lize, holt to ale asi budou muset skousnout. Však považte, borci jako Frýdek, Pavelka, Ďubek, Sackey, Šural nebo i výše zmíněný Bakoš, to jsou hráči, kteří jsou až moc dobří na to, aby hráli proti Vlašimi.

Slabina: Obrana
Kromě trenérů, na které jsem si už zanadával dost, je tu ještě jedna věc, která libereckým asi leží v žaludku. Tou je obrana, která hlavně na pozici stopera nemá nikoho, kdo by byl kvalitativně schopen zahrát v české lize. Pimpara? Dovolte mi se zasmát. Karišik? Ten je z nich asi nejlepší, ale občas také vymyslí něco, při čem zůstává rozum stát. Brabec? Možná před pěti lety. S touhle obranou inkasovaných gólů bude přibývat a tím pádem bude ubývat získaných bodů.

 
 
 

Poslední komentáře

Raul 007 Liberec vyhraje             (Reagovat)