Další zprávy

 
 

Samuel Etoo připraven opustit Sampdorii

3. 2. 2015, David Squerzi
 
Samuel Etoo připraven opustit Sampdorii
flickr.com

Fabrizio Romano prozradil, že by mohl Samuel Eto'o opustit Sampdorii jen týden poté, co dokončil svůj přestup do italského klubu z Evertonu . Kamerunský útočník se pohádal s trenérem Sinišou Mihajlovićem poté, co se odmítl zúčastnit tréninku po prohraném střetnutí Sampdorie s Turínem, zápas skončil 5:1. V tomto zápase třiatřicetiletý kanonýr debutoval v 71. minutě.

Tato situace by se dala vyřešit přestupem hráče do Interu Milán, kde již dříve působil. Doposud tam žije jeho rodina a tak by to byla logická destinace kam by mohl zamířit.

 

Etoova komplikovaná situace

Vztah mezi hráčem a trenérem je údajně krajně vyhrocený a klub nyní zvažuje ukončení kontraktu. Jednalo by se o vzájemnou dohodu a to pouhý týden od jeho přestupu do Sampdorie.

Vedení italského klubu odmítlo potvrdit spekulace ohledně rozbrojů mezi hráčem a trenérem, dále tvrdí že jde pouze o hráčovi osobní důvody.

Nicméně Mihajlović tvrdí, že se Eto'o nezachoval profesionálně, neprojevil dostatek respektu ke klubu a k němu. Dále prý neví co má vedení v úmyslu s touto situací udělat.

Poslední informace hovoří o tom, že se Samuel Eto'o, vrátil do tréninku v Sampdorie. Je však otázkou zda jsou spory s koučem Mihajlovičem zažehnány.

TOP 20 gólů Samuela Etooa

 

Poslední komentáře

guzz a že se tam ohřál       (Reagovat)

Raul 007 Nemůžu si pomoct, ale ten Etoo je fakt jednoduchý člověk   (Reagovat)