Nestárnoucí Totti dal dva góly v římském derby a oslavil je selfíčkem přímo na hřišti - video

12. 1. 2015, Text: Redakce

Velké galapředstavení Francesca Tottiho nabídlo tradičně vyhecované římské derby mezi AS a Laziem. Přitom Lazio už po poločase vedlo 2:0, když se po krásné akci trefil Mauri a druhý gól přidal Anderson. Druhý poločas však patřil Tottimu. Oba jeho góly padly jako přes kopírák. Totti si vždy počíhal na zadní tyči na přetažený centr z levé strany a bez přípravy pálil do protipohybu brankáře. Druhý gól pak legendární Il Gladiatore oslavil originálním selfie přímo na hrací ploše. Zápas nakonec skončil remízou, ale Totti opět zaplnil přední stránky italských i světových deníků.

flickr.com
AS Řím
AS Řím
48' Totti F. (Gól)
64' Totti F. (Gól)
2
2
vs.

SS Lazio
SS Lazio
25' Mauri S. (Gól)
29' Anderson F. (Gól)