Další zprávy

 
 

Nebojte se, zacelím díru po Vidalovi, tvrdí Paul Pogba

1. 8. 2015, Text: Redakce
 
Nebojte se, zacelím díru po Vidalovi, tvrdí Paul Pogba
flickr.com

Fanoušky Juventusu se snažil uklidnit hvězdný francouzský záložník. Kdyby i on odešel přišel by italský klub o čtvrtou hvězdu během jednoho léta, ale to se s největší pravděpodobností nestane. Sice o něj má zájem Chelsea a Manchester City, ale Paul Pogba hodlá setrvat ve Staré dámě a rád by zacelil díru po Arturo Vidalovi, který nedávno přestoupil do Bayernu Mnichov.

 

Exodus z Juventusu je zdá se u konce

Severoitalský klub zatím opustil Andrea Pirlo, Carlos Tévez a Arturo Vidal. Další hvězda však klub neopustí, řeč je samozřejmě o Paulu Pogbovi, ten se vyjádřil ke své budoucnosti takto: "Budu hrát tam, kde mě trenér bude potřebovat. Cítím se velice dobře jako útočící záložník, který podporuje dva útočníky. Uvidíme, co se stane, ale ta role je na mě přímo udělaná."

Dále pokračoval těmito slovy: "Dva velcí záložníci nás opustili. Hodně jsem se od nich naučil a teď je to na mě, abych ukázal, že jsem vyrostl a že můžu být nejlepší. Můžu být nejlepší záložník co se týče branek. Doufám, že nahradím Vidala."

Na závěr promluvil o obhajobě ligového titulu z loňského roku: "Ztratili jsme několik hráčů, ale několik důležitých jsme i získali. Můžeme ale získat páté Scudetto v řadě, vše je jen na nás. Bude to obtížnější, než kdy dřív, ale když se budeme na každý zápas plně soustředit, získáme ho opět my."