Další zprávy

 
 

Mancini nutně potřebuje obránce

1. 2. 2015, Text: Redakce
 
Mancini nutně potřebuje obránce
flickr.com

Padesátiletý Roberto Mancini přiznal, že chce získat ještě obránce před koncem lednového přestupového okna. Vedení Interu Milán se snaží najít vhodnou posilu.

Tým hrající Serie A již získal Xherdana Shaqiriho, Lukase Podolskiho a Marcela Brozoviće, ale Mancini se snaží ještě více zkvalitnit kádr.

 

Vyjádření Manciniho na tiskové konferenci

Trenér Interu Milán Mancini promluvil o potřebách klubu: „V současné době pracujeme na dalších posilách, ale není snadné najít hráče schopné změnit dres v lednovém okně. V tuto chvíli máme jen jednoho stopera, který je 100% fit. Určitě potřebujeme někoho do obrany a pravděpodobně i středu hřiště. Brzy budeme hrát tři zápasy týdně a potřebujeme co nejkvalitnější a široký kádr."

Inter minulé kolo prohrál proti FC Turín a ztrácí již obrovské množství bodů na vedoucí Juventus Turín a na příčky zajišťující start v pohárech má manko šesti bodů. K této situaci se vyjádřil takto: „Byl to špatný výsledek proti Turínu, musíme se snažit každý den nadále zlepšovat. Budeme potřebovat také trochu štěstí, i když hrajeme dobře. Moji hráči jsou ochotni udělat všechno pro své zlepšení, a to jak při tréninku tak při zápasu. Důležité je, aby tým dělal pokroky."

Anketa

Obsadí Inter Milán příčky zajišťující start v evropských pohárech?

Ano, Inter se pod Mancinim zlepší
 
Ne, ani Mancini hru Interu nepozvedne
 
 

Poslední komentáře

Hannibal NO dobrý obránce by se hodil jako sůl...   (Reagovat)