Další zprávy

 
 

Juventus nehodlá prodat Pogbu

13. 1. 2015, Text: Redakce
 
Juventus nehodlá prodat Pogbu
flickr.com

Jednadvacetiletý záložník Paul Pogba je jedna z největších opor Juventusu Turín a to již v tak nízkém věku. V poslední době se čím dál častěji objevují zvěsti o jeho možném přestupu. Často se spekuluje o jeho možném přestupu zpět do Manchesteru United, kde již působil v akademii, ale zájem o něj mají i další přední kluby. Vedení Staré Dámy se ovšem své mladé hvězdy nehodlá vzdát.

 

Vyjádření sportovního ředitele Juventusu Turín

Giuseppe Marotta se k jeho možnému přestupu vyjádřil velmi jasně: „Každý evropský velkoklub ho sleduje. Nicméně my chceme mít tým složený z vítězů a rozhodně nemáme potřebu Pogbu prodávat. Je to jeden z nejdražších hráčů na trhu. Vzhledem k jeho věku má stále prostor pro zlepšení, ale už nyní patří mezi nejlepší."

Stručné shrnutí jeho působení v Juventusu

Do Juventusu přišel v roce 2012. V sezoně 2012/13 získal s Juve „scudetto“ (italský ligový titul). Dne 29. září 2013 v 6. ligovém kole rozhodl svým gólem o vítězství 1:0 proti FC Turín. Začátkem listopadu 2013 v 11. ligovém kole Serie A sezóny 2013/14 vstřelil další vítězný gól proti Parmě, Juventus vyhrál venku 1:0. Na konci sezóny 2013/14 s Juventusem obhájil titul z minulého ročníku.

 

Poslední komentáře

Hannibal Jednou to bude nejlepší střední záložník   (Reagovat)