Další zprávy

 
 

Juventus chce získat Jovetiće na hostování

18. 1. 2015, Text: Redakce
 
Juventus chce získat Jovetiće na hostování
flickr.com

Juventus měl podle zákulisních informací zaslat vedení Manchesteru City nabídku, která se týká pětadvacetiletého Stevana Jovetiće. Italský šampión chce získat reprezentanta Černé Hory na půlroční hostování. Stará Dáma je ochotna za hostování zaplatit 2,6 milionu euro, ale chce mít možnost letní opce na trvalý přestup za 21,6 milionu euro.

 

Jeho začátky v FK Partizan

Dne 9. dubna 2006 ve věku 16 let debutoval za celek FK Partizan pod hlavním trenérem Jürgenem Roberem během zápasu ligy proti FK Vozdovac. První vstřelené branky za FK Partizan si Jovetić připsal během utkání kvalifikace Poháru UEFA proti celku Zrinjski a to 2. srpna 2007. Zápas FK Partizan vyhrál 5:0 a 17letý Stevan Jovetić si připsal hattrick ve svém nízkém věku.

V říjnu 2007 byl spojen s několika velkokluby jako Manchester United a Real Madrid. Jovetić se stal kapitánem svého klubu ve věku 18 let (leden 2008) poté, co bývalý kapitán Antonio Rukavina byl prodán do německé Bundesligy do klubu Borussia Dortmund. To ho učinilo nejmladšího kapitána Partizanu v historii. Překonal klubovou legendu Alberta Nady, který se stal kapitánem ve věku 19 let.

Dne 10. května 2008 přestoupil do Serie A hrajícího celku ACF Fiorentina za 8 milionů liber.

 

Poslední komentáře

Hannibal Italská liga mu seděla víc než Premier League, měl by se vrátit!!! (Reagovat)

Cityman To by byla pro Juventus solidní posila a my se musíme někoho zbavit, když přišel Bony...   (Reagovat)