Další zprávy

 
 

Hráči Parmy si budou prát sami své dresy

27. 2. 2015, David Hanton
 
Hráči Parmy si budou prát sami své dresy
flickr.com

Fotbalisté po uši zadlužené Parmy se budou muset smířit s dalším úsporným opatřením a sami si začít prát dresy. Klub, který je v hluboké finanční krizi, už za zajištění těchto služeb nemůže platit. Italským médiím to prozradil kapitán italského klubu Alessandro Lucarelli.

 

Možná nedokončí sezónu

"Je to poslední novinka. Ode dneška nebude žádná prádelna, budeme si brát své vybavení na vyčištění domů," prohlásil Lucarelli. Podle agentury ANSA je majetek klubu obstaven a do aukce půjde i veškerý nábytek z šaten včetně lavičky trenéra Robertga Donadoniho.

Parmě, jež v posledních dvou měsících dvakrát změnila majitele, nyní hrozí, že kvůli ekonomické situaci nedohraje ani aktuální ligový ročník. Poslední celek Serie A v neděli nenastoupil k domácímu duelu s Udine, protože neměl peníze na zajištění pořadatelské služby.

Odložení dalšího zápasu ale nechtějí hráči připustit a jsou připraveni vyrazit k utkání do Janova vlastními auty, přestože v klubu nedostali od začátku sezony zaplaceno.

Současný předseda klubu Giampietro Manenti je ale přesvědčen, že tak daleko situace nezajde a klub hráčům zajistí autobus. "Tým nebude muset nic platit," řekl rozhlasové stanici Radio Parma.

 

Poslední komentáře

sova to daj svým hospodyňkám   (Reagovat)

Oskar to pozvedává naší divizi na úroveň Serie A       taky si dresy pereme sami   (Reagovat)