Další zprávy

 
 

García: Tvrdá práce se nevyplácí

21. 2. 2015, Text: Redakce
 
García: Tvrdá práce se nevyplácí
flickr.com

AS Řím je zatím průběžně druhým týmem italské Serie A a na třetí Neapol má pěkný náskok pěti bodů. Ovšem přehnaná spokojenost u Giallorossi nepanuje. Důvodem k nespokojenosti jsou předváděné výkony v posledních týdnech a to především na domácí půdě.

Tento problém se ukázal v plných barvách v posledním zápase Evropské ligy, kde se Řím střetl na své půdě s Feyenoordem. V zápase sice od 22. minuty po brance Gervinha vedli, ale nadějné skóre neudrželi, když v 55. minutě srovnal Colin Kazim Kazim.

 

Vyjádření trenéra AS Řím

Kouč AS Řím Rudi García promluvil o dalším nedotaženém zápase: „Byli jsme příliš zatažení a nenapadali efektivně, ačkoli se nám povedlo vypracovat si nějaké šance, které měli Gervinho a Doumbia. Inkasovaný gól byl z ofsajdu, v Rotterdamu teď musíme skórovat. Tým musí znovu získat sebevědomí a více riskovat ve hře směrem dopředu. Nevzdáme se. Toho inkasovaného gólu je škoda, ale v tomto období se nám nedaří uhrávat potřebné výsledky už delší dobu. Je nesmyslné dělat nějaká porovnání s loňskou sezónou. Děláme všechno možné, abychom na domácím trávníku začali znovu vyhrávat, ale pro tuto chvíli se nám tvrdá práce nevyplácí. Musíme být výbušnější a více riskovat."

 

Poslední komentáře

Hannibal To se zase zlepší... (Reagovat)