Další zprávy

 
 

Benítezovo vyjádření ohledně nového kontraktu

6. 2. 2015, Text: Redakce
 
Benítezovo vyjádření ohledně nového kontraktu
flickr.com

Španělský trenér Rafael Benítez má smlouvu s Neapolí jen do konce letošního června, nicméně se nehodlá rozptylovat nad možným jednáním ohledně prodloužení jeho kontraktu. Důležité pro něj jsou pouze nadcházející zápasy.

V Neapoli působí již druhou sezónu, ale hned v prvním ročníku se mu povedlo kvalifikovat do Ligy mistrů a vyhrát italský ligový pohár. V této sezóně vyhrál italský superpohár, dále bojuje v Evropské lize a opět drží třetí pozici v lize.

 

Benítezovo vyjádření na tiskové konferenci

Čtyřiapadesátiletý Rafael Benítez se vyjádřil ohledně jednání o prodloužení jeho spolupráce s SSC Neapol: „Můj kontrakt? Znovu opakuji: budeme o něm jednat v dubnu. Bojujeme na třech frontách a jdeme zápas od zápasu, takže cílem je vždy nejbližší utkání. Toto je vítězná mentalita.“

Dále promluvil po vítězném pohárovém utkání nad Interem Milán: „Výhru proti tomuto hodně kvalitnímu týmu jsme si zasloužili. Individuální kvalita hráčů Interu je obrovská a v tabulce si zaslouží být výše. Předvedli jsme skvělou reklamu italskému fotbalu, hrál se kvalitní fotbal a potkaly se dva kádry, které chtěly před plným publikem vyhrát. Podobně jsme hráli už před Superpohárem, teď si ovšem více věříme."

Anketa

Myslíte si, že má Rafael Benítez dostat novou smlouvu?

Ne, Neapol potřebuje nového kouče
 
Ano, v klubu odvádí dobrou práci
 
 

Poslední komentáře

Hoffman at si tam klidne zustane   ale s neapoli je to jako na houpacce vykonostne... (Reagovat)

Raul 007 Hrozně nesympatický kouč   (Reagovat)