Další zprávy

 
 

AC Milán plánuje nový stadion

2. 2. 2015, Text: Redakce
 
AC Milán plánuje nový stadion
flickr.com

AC Milán představil plány na vybudování nového stadionu s kapacitou pro 48.000 diváků. Zbrusu nový svatostánek by měl být dostaven před začátkem sezóny 2018/19. Italský gigant již učinil nabídku na pozemky v městské oblasti z Portello.

Inspiraci na výstavbu vzali z několika anglických stadionů. Stadion bude zahrnovat hotel, sportovní školu a restauraci, měla by to být jedna z nejvíce inovativních arén světového fotbalu, alespoň podle představ vedení Rossoneri.

 

Vyjádření představitelů AC Milán

Prohlášení vedení na oficiálních stránkách milánského velkoklubu: „AC Milán se zajímají o přestavbu městské části Portello. Brzy začne vyhodnocování architektonických nabídek a doufáme, že to povede k vytvoření jednoho z nejinovativnějších stadionů na světě. Plánujeme stadion postavit pro 48.000 diváků se zvláštním důrazem na rodiny, s nejmodernějším komfortem a s nejlepší bezpečností. Projekt je inspirován anglickým modelem: stadion bude v dosahu městské hromadné dopravy, a tím chceme také povzbudit fanoušky k ekologickému chování."

 

Poslední komentáře

KillmanCZ nemají skoro na bus a chtěj novej stadion (Reagovat)

Zajda škoda že není milán v česku       (Reagovat)

Oskar tak to držim palce       (Reagovat)