Jak by dnes mohla vypadat sestava československé federální reprezentace?

31. 3. 2015, Text: Redakce
 

Česká i slovenská reprezentace svorně vedou s přehledem své kvalifikační skupiny o účast na EURO 2016 ve Francii. Před přátelským zápasem v Žilině tak vše nasvědčuje tomu, že kdyby se před více než dvaceti lety nesešli Vladimír Mečiar a Václav Klaus u vily Tugendhat, mohla dnes společná federální reprezentace patřit mezi postrachy starého kontinentu. Jak by asi vypadala společná československá sestava?

 

Československá jedenáctka - Petr Čech

 
 
flickr.com
 

(reprezentační bilance 112/0) V brance není vůbec o čem spekulovat, slovenští brankáři chytají „pouze“ ruskou, maximálně českou ligu. Navzdory tomu, že populární „Čechíno“ ztratil v Chelsea post jasné brankářské jedničky, pořád platí za evropskou klasu. O jeho kvalitách a zkušenostech není radno pochybovat – na žilinském trávníku bude jediným vítězem Ligy mistrů a anglické Premier league.

 
 
 

Poslední komentáře

Vlado čech je dobrý(bol) už nedostáva toľko šancí v anglicku ale nechal by som ho, určite do obrany pekarik a ďurica a na krídlo weiss alebo stoch....hovoríte že Jakubko je za zenitom a Nemec "nestačí" a zato si tam drbnete 34-ročného rosického čo sa skôr zraní jak da gol a do útoku Necida???? to určité neni objektívne hodnotenie (Reagovat)

Krejča No ty vole...Necid na hrotu??? Proč proboha??? (Reagovat)

Milan Lafata není hráč pro nároďákJ (Reagovat)

fanusik Nooo zmenil by som par hracov za lepsich..... len neviem kto je to necid, ale slovensko momentalne nema utocnika tak ak pisete ze na to ma .. budis .... a suhlasim ze by pekarik mal hrat pretoze ma formu a hra na vysokej urovni .... tak isto by sa mal zmestit aj weiss .... durica ci suchy - to neviem pridu mi obaja dobry, mozno kvoli momentalnej suhre slovenskych stoperov by som nechal Duricu (Reagovat)

milanes To je aj Filip Šebo   (Reagovat)