Další zprávy

 
 

Vietto: Koncentruji se jen na Villarreal

4. 4. 2015, Text: Redakce
 
Vietto: Koncentruji se jen na Villarreal
flickr.com

Jednadvacetiletý Luciano Vietto je velmi často spojován s přestupem do jednoho z velkoklubů. Tyto spekulace sou zapříčiněny jeho výbornými výkony, jelikož Argentinský útočník střílí branky v dresu Villarrealu jak na běžícím páse. Momentálně jich má na svém kontě dvanáct v Primera Division a dalších šest vstřelil v Evropské lize. Nicméně Vietto se chce nadále koncentrovat jen na odvádění kvalitní práce pro Žlutou ponorku. Ta ho koupila před letošní sezónou z argentinského Racingu.

O jeho služby projevila zájem řada špičkových klubů např.: Atlético Madrid, Liverpool, Inter Milán, Tottenham a nebo Manchester United.

 

Vietto promluvil na tiskové konferenci

Talentovaný útočník promluvil o svých snech a případné budoucnosti: „Každý sní o tom, že si bude moci zahrát vedle Messiho. Ale vážně, spekulace o přestupu jsou něčím, co neberu vážně. Koncentruji se jen na Villarreal. Všechny ty spekulace využívám jako motivaci, abych se mohl ještě zlepšit. Nepochybuji o tom, že pokud budu i nadále podávat kvalitní výkony, tak vše jednou přijde, a to ve správný čas."

Co umí talentovaný Vietto s míčem