Další zprávy

 
 

Modrić: Mohli jsme dát další dva nebo tři góly

23. 3. 2015, Text: Redakce
 
Modrić: Mohli jsme dát další dva nebo tři góly
flickr.com

V posledním El Clásicu byl Real Madrid velmi aktivní, nicméně se mu nepovedlo vstřelit dostatečné množství branek a nakonec prohrál s Barcelonou na jejím stadionu 2:1. Jedinou gól Bílého Baletu vstřelil Cristiano Ronaldo ve 32. minutě. Za Barcu se trefil v 19. minutě Mathieu a o výsledku rozhodl v 56. minutě Suárez.

 

Vyjádření Luky Modriće a Carla Ancelottiho

Playmaker Realu Madrid promluvil o prohře v El Clásicu: „Myslím si, že do druhého gólu Barcelony jsme hráli velmi dobře, byli jsme lepším týmem a mohli dát další dva nebo tři góly, zvláště v první půli. To se nám nepovedlo a po druhé inkasované brance jsme už nehráli jako tým, to byl klíč k celému zápasu."

Dále promluvil trenér královského klubu Carlo Ancelotti: „Nastoupily proti sobě dva špičkové týmy. Co se týče nás, tak hodinu jsme hráli dobře, platilo to do druhé inkasované branky, pak už to bylo těžké. Celkově jsme odehráli dobré utkání a v tuto chvíli se musíme držet svých plánů. Tým se hodně zlepšil, ale boj o titul jsme si zkomplikovali. Barcelona má v tabulce výhodu, ovšem my si nemůžeme dovolit hodit do ringu ručník. Musíme i nadále hrát tak, jak jsme hráli v prvním poločase."

Co dokáže Luka Modrić s míčem

 

Poslední komentáře

Hrdý fanoušek Kubíka :* Jakub Homulka dal v jednou zápase 30 gólů a taky říkal, že mohl dát ještě víc           (Reagovat)