Další zprávy

 
 

Khedira: Není to konec v Realu, jaký jsem si představoval

23. 5. 2015, Text: Redakce
 
Khedira: Není to konec v Realu, jaký jsem si představoval
flickr.com

Osmadvacetiletý Sami Khedira podle očekávání opustí opustí Real Madrid, otázkou je kam zamíří. Německý reprezentant sice dlouho jednal s královským klubem o prodloužení smlouvy, ovšem k dohodě nedošlo a tak po pěti letech klub opustí. Uvolnila se mu tak zpáteční cesta do Německa, kde o jeho služby stojí hlavně Schalke 04, dále se mluví o zájmu konkurenční Borussie Dortmund a mezi případně kandidáty se může zařadit také nějaký tým z Anglie.

Khedira přestoupil do Realu ze Stuttgartu a na první tři sezóny se usadil do základní jedenáctky, z té ovšem vinou vážného zranění kolene a následných zhoršených výkonů vypadl.

 

Vyjádření Samiho Khediry

Defenzivní záložník Sami Khedira promluvil o s svém odchodu z Realu Madrid: „Absolvovali jsme s vedením několik schůzek, ale v prosinci jsem se nakonec rozhodl, že bude lepší, když se má kariéra bude ubírat jiným směrem. Vždycky jsem cítil důvěru trenéra, tím více mě mrzí, že se mnou o mém konci nikdo pořádně nemluvil. To, co se stalo během letošní sezóny, mě bolí u srdce. To není konec, jaký jsem si představoval. V Realu Madrid jsem se po celou dobu cítil šťastný a mohu prohlásit, že odcházím s čistým štítem."

Nejlepší momenty Samiho Khediry