Kanonáda snů. Real dal Granadě devět gólů, Ronaldo jich dal pět - video

6. 4. 2015, Text: Redakce

Hlavní předzápasovou událostí utkání Real Madrid - Granada byl návrat Jamese Rodrígueze do sestavy. Jak je zlaté dítě kolumbijského fotbalu pro Bílý balet důležité se ukázalo záhy. I když se na první gól muselo čekat dlouhou půlhodinu, Real s Jamesem a Modričem v sestavě hrál opět fotbal, který před koncem roku bavil celou Evropu. První branku vstřelil Bale, když si po chybě obrany pohrál s hostujícím brankářem. Pak už začal řádit Ronaldo, který stihl dát hattrick za poločas a další dva góly přidal v tom druhém. Dvěma trefami se k němu připojil Benzema a jeden gól si dál sám nešťastník Mainz. Za Granadu alespoň v 74. minutě čestně skóroval Ibanez. Real tak po dlouhé době opět ukázal svou pravou sílu.

flickr.com
Real Madrid
Real Madrid
25' Bale G. (Gól)
30' Ronaldo C. (Gól)
36' Ronaldo C. (Gól)
38' Ronaldo C. (Gól)
52' Benzema K. (Gól)
54' Ronaldo C. (Gól)
56' Benzema K. (Gól)
83' Maniz D. (Vlastní gól)
89' Ronaldo C. (Gól)
9
1
vs.

Granada CF
Granada CF
74' Ibanez R. (Gól)

Sestřih utkání Real Madrid vs. Granada

Poslední komentáře

Hrdý fanoušek Kubíka :* Jakub Homulka dal v jednom zápase 8 gólů         (Reagovat)

Raul 007 Vamos Real !!!       (Reagovat)