Další zprávy

 
 

Ancelotti: Ronaldo se zlepšil spolu s týmem

6. 4. 2015, Text: Redakce
 
Ancelotti: Ronaldo se zlepšil spolu s týmem
flickr.com

Třicetiletý Cristiano Ronaldo neměl nejlepší formu v prvních měsících roku 2015. Ovšem ta se zdá se zlepšuje a jako první to pocítila Granada. Tu Real Madrid na svém stadionu rozstřílel 9:1 a Portugalec vstřelil pět branek a logicky slyší chválu ze všech stran. Ronaldo si připsal svůj 24. hattrick v barvách Bílého Baletu v rozmezí od 30. do 38. minuty, další dva góly přidal po změně stran.

Další pozitivní zprávou pro fanoušky Realu je návrat Jamese Rodrígueze po doléčení zlomeniny zánártní kůstky. Jeho léčba trvala dva měsíce a hráč byl opravdu rád, že je zpět ve hře: „Jsem šťastný. Po šedesáti dnech mimo jsem byl trochu nervózní, výsledek je spravedlivý."

Nicméně královský klub i přes vysokou výhru nestáhl nic ze své čtyřbodového ztráty na Barcelonu. Ta vybojovala těsnou výhru 1:0 proti Celtě Vigo.

 

Vyjádření Ancelottiho na tiskové konferenci

Trenér Realu Madrid promluvil o dobrém výkonu svého klubu a Cristiana Ronalda v posledním ligovém zápase: „Zlepšil se ve chvíli, kdy se zlepšil i tým. Poprvé se mu za Madrid povedlo dát pět gólů. Je to dobré jak pro něho, tak i pro celý tým."