Další zprávy

 
 

De Bruyneho super přestup za 74 milionů eur do Manchesteru City je na spadnutí, hlásí jeho agent

29. 8. 2015, David Squerzi
 
De Bruyneho super přestup za 74 milionů eur do Manchesteru City je na spadnutí, hlásí jeho agent
flickr.com

Agent talentovaného belgického záložníka Kevina De Bruyneho přiznal, že dohoda ohledně přestupu jeho klienta z Wolfsburgu do Manchesteru City sice ještě není podepsána, ale již na spadnutí. Podle informací německých médií se oba kluby dohodly na částce 74 milionů eur. Hráč by měl pobírat na Etihad Stadium 200 tisíc liber týdně.

 

Agent promluvil o průběhu jednání

De Bruyneho agent Patrick de Koster sdělil novinářům toto: „Zatím neexistuje žádná konečná dohoda, ale možná zítra.“

Také sportovní ředitel Wolfsburgu Klaus Allofs připustil, že se mu nejspíše nepodaří udržet svého klíčového hráče: „Má naprosto úžasnou nabídku z Manchesteru City, se kterou se nemůžeme měřit. Museli jsme to brát vážně, promluvit si se samotným hráčem a poté jsme se rozhodli zahájit jednání s Citizens.“

Jednání intenzivně pokračovala ve čtvrtek v Monaku, kde byly zástupci obou klubů přítomni na losování základních skupin Ligy mistrů. Někdejší hráč Chelsea se takřka okamžitě po svém příchodu do Wolfsburgu stal klíčovým hráčem klubu, v minulé sezóně dokonce překonal bundesligový rekord v počtu gólových asistencí.

Tým Manuela Pellegriniho byl během léta hodně velmi aktivní, po nevydařené loňské sezóně již přivedl Raheema Sterlinga z Liverpoolu, Nicolase Otamendiho z Valencie a Fabiana Delpha z Aston Villy.