kurzovesazeni.com radí jak se stát úspěšným sázkařem

19. 10. 2015
 

Na sport dnes vsází kde kdo. Jen malé procento lidí je ovšem v této činnosti úspěšné. I pokud se někomu podaří párkrát za sebou vyhrát, v dlouhodobém horizontu se stejně nejspíše ocitne v červených číslech. Aniž bychom vám mazali med kolem pusy, musíme začít faktem, že úspěšné vsázení je běh na dlouhou trať. Nebude vám stačit štěstí, budete muset mít hromadu různých dovedností a znalostí. Pokud jste se však i přes toto varování rozhodli na cestu za úspěšným sázením vyrazit, dáme vám 5 rad, s kterými to budete mít jednodušší.

 
kurzovesazeni.com radí jak se stát úspěšným sázkařem
facebook.com

1. Zaměřte se na sport/ligu, kterou znáte nejlépe

Vsázet na sporty, nebo ligy, o nichž toho moc nevíte, je naprosto kontraproduktivní. Úspěšní sázkaři musí být napřed před bookmakery, což dokážou právě skrze svoje neochvějné znalosti, či informace, které nejsou běžně dostupné. Pokud rozumíte nějakému méně známému sportu, například kanoistice, tím lépe. Čím populárnější sport je, tím více na něj vsází lidí a tím spíše si sázkové kanceláře hlídají kurzy.

K tématu:
Na jaký sport vsázet?

2. Hledejte výhodné kurzy

Úspěšné vsázení nespočívá v tom, že dokážete předpovědět pravděpodobného vítěze zápasu, ale že zároveň s tím dokážete najít kurz, který je vyšší (nebo alespoň stejně vysoký) jako šance na to, že vámi vybraný tým skutečně zvítězí. Jinými slovy, na favority utkání dokáže vsadit každý. I favorit utkání však tu a tam prohraje a návratnost vaší investice tak může být hluboko pod nulou.

K tématu:
Value betting – Příručka pro začátečníky

2. Hledejte výhodné kurzy
 
flickr.com
 

3. Veďte si o svých sázkových aktivitách záznamy

Hlavní problém velké spousty sázkařů je, že po několika výhrách propadnou pocitu, že jsou se vsázení v plusu, nebo alespoň na nule. A přitom tak nějak (nejspíše raději) zapomínají na to, kolik si na své sázkařské konto už vložili. Proto důrazně doporučujeme, abyste si vedli sázkařské záznamy, například v Excelovské tabulce. Z těchto záznamů pak vedle celkové bilance najdete i informace o tom, kde děláte největší chyby, jaké kurzy pro vás nejsou výnosnými a další spoustu věcí, která vám může pomoci zlepšit vaše sázkové návyky.

K tématu:
Sledujte své výsledky zapisováním do Excelové tabulky

4. Používejte sázkové systémy

Nemluvíme teď o asi nejznámějším sázkovém systému Martingale a jemu podobných sázkových systémech, ale o vlastních sázkových strategiích, kteří si sázkaři vytvoří průběhu své sázkařské činnosti podle toho, jak se jim daří a to třeba i za pomoci již zmiňovaného sbírání záznamů o vsázení.

Vedle toho se však můžete inspirovat i prověřenými sázkovými systémy.
K tématu:
Jak vytvořit správný sázkařský model?

5. Dodržujte zásady správného money managementu a dobře pečujte o svůj bankroll

Každý sázkař by si měl vytvořit bank, který bude určený pouze pro vsázení a podle tohoto banku následně přizpůsobit velikosti svých sázek (tzn. bankroll management). Vedle toho by pak měl zvolit správný money management, tedy způsob, jakým bude velikosti sázek určovat. Vsázet vždy stejnou částku se v některých případech nemusí vyplácet.

K tématu:
Strategie Money Managementu: sázení fixních částek
Bankroll managment pro začátečníky