Další zprávy

 
 

PSG se snaží ulovit kanonýra Cristiana Ronalda. První nabídka je na stole

26. 7. 2015, Text: Redakce
 
PSG se snaží ulovit kanonýra Cristiana Ronalda. První nabídka je na stole
flickr.com

Paris Saint-Germain se vrací na přestupový trh ve velkém. FIFA francouzskému klubu nedávno zrušila omezení na přestupy a tak směrem z tohoto klubu létají opět nabídky v neuvěřitelných výších. Ta poslední dosahovala úrovně 120 milionů eur, touto sumou chtěli získat Cristiana Ronalda z Realu Madrid, ten ovšem svoji hvězdu nemíní prodat.

 

Proběhne největší přestup historie?

Světová média pravidelně informovala o nespokojenosti Cristiana Ronalda v královském klubu. Vše začalo jeho únorovou oslavou narozenin, kdy byl kritizován médii a vedení se ho prý dostatečně nezastalo. Následně byl proti odvolání trenéra Carla Ancelottiho a rovněž byl proti prodeji někdejšího kapitána klubu Ikera Casillase.

Je tedy logické, že se začalo spekulovat nad jeho možným odchodem z Madridu. Ovšem to není v souladu s představou vedení, které ho nemíní prodat za žádnou cenu. To prozradil deníku AS Joaquina Marota, ten dříve působil v týmu jako ředitel komunikace a nyní píše právě pro tento plátek.

Na svém účtu na Twitteru napsal toto: „Real Madrid odmítl první písemnou nabídku od PSG ve výši 120 milionů eur za Cristiana Ronalda.“

PSG chce získat hvězdu

Je pravděpodobné, že vedení Realu Madrid svoji největší hvězdu neprodá a tak se bude muset PSG poohlédnou jinde. Jejich dalším vyvoleným je argentinský záložník Angel di Maria, který sem měl již připojit k Manchesteru United na přípravném turné v USA, ale neučinil tak.

Anketa

Podaří se PSG letos v létě získat Cristiana Ronalda?

Ne
 
Ano