Další zprávy

 
 

PSG se snaží ulovit kanonýra Cristiana Ronalda. První nabídka je na stole

26. 7. 2015, David Squerzi
 
PSG se snaží ulovit kanonýra Cristiana Ronalda. První nabídka je na stole
flickr.com

Paris Saint-Germain se vrací na přestupový trh ve velkém. FIFA francouzskému klubu nedávno zrušila omezení na přestupy a tak směrem z tohoto klubu létají opět nabídky v neuvěřitelných výších. Ta poslední dosahovala úrovně 120 milionů eur, touto sumou chtěli získat Cristiana Ronalda z Realu Madrid, ten ovšem svoji hvězdu nemíní prodat.

 

Proběhne největší přestup historie?

Světová média pravidelně informovala o nespokojenosti Cristiana Ronalda v královském klubu. Vše začalo jeho únorovou oslavou narozenin, kdy byl kritizován médii a vedení se ho prý dostatečně nezastalo. Následně byl proti odvolání trenéra Carla Ancelottiho a rovněž byl proti prodeji někdejšího kapitána klubu Ikera Casillase.

Je tedy logické, že se začalo spekulovat nad jeho možným odchodem z Madridu. Ovšem to není v souladu s představou vedení, které ho nemíní prodat za žádnou cenu. To prozradil deníku AS Joaquina Marota, ten dříve působil v týmu jako ředitel komunikace a nyní píše právě pro tento plátek.

Na svém účtu na Twitteru napsal toto: „Real Madrid odmítl první písemnou nabídku od PSG ve výši 120 milionů eur za Cristiana Ronalda.“

PSG chce získat hvězdu

Je pravděpodobné, že vedení Realu Madrid svoji největší hvězdu neprodá a tak se bude muset PSG poohlédnou jinde. Jejich dalším vyvoleným je argentinský záložník Angel di Maria, který sem měl již připojit k Manchesteru United na přípravném turné v USA, ale neučinil tak.

Anketa

Podaří se PSG letos v létě získat Cristiana Ronalda?

Ano
 
Ne