Další zprávy

 
 

PSG se může těšit na léto plné přestupů. Podaří se jim získat Ronalda, Di Maríu, nebo Llorise?

3. 7. 2015, Text: Redakce
 
PSG se může těšit na léto plné přestupů. Podaří se jim získat Ronalda, Di Maríu, nebo Llorise?
flickr.com

Francouzská média přišla se zajímavou informací. Podle nich UEFA zrušila pro letní přestupové období omezení pro Paris Saint-Germain v rámci finanční fair-play. Ambiciózní klub, který vlastní katarští majitelé by díky tomu mohli obnovit zájem o Ángela Di Maríu, Cristiana Ronalda a Huga Llorise.

 

Změna pravidel FFP

Čerstvý Francouzský mistr byl minulý rok potrestán za porušení pravidla finanční fair-play omezením šířky svého kádru a aby se vyhnul dalším postihům, nesměl klub během letošního přestupového okna utratit za nové posily více než 60 milionů eur a to jíž 12 milionů eur klub vynaložil na příchod obránce Serge Auriera z Toulouse.

Podle francouzského deníku L´Equipe se v rámci pozměněných pravidel FFP se pro letošní přestupové období veškerá omezení ruší a Paris Saint-Germain tak bude moci rozšířit svůj úzký kádr pro nadcházející z 21 až na 25 hráčů.

Pro tým Laurenta Blanca to také znamená, že bohatý tým bude mít šanci přivést během léta opravdu velké posily bez strachu z postihu za porušení pravidel. Vedení klubu už údajně uvažuje o několika jménech, mezi nimiž jsou i hvězdy jako Ángel Di María, Cristiano Ronaldo a Hugo Lloris.

UEFA uvedla, že změnou pravidel ohledně klubových výdajů chce zvýšit konkurenceschopnost týmů a zajistit klubům příchod nových investorů.

Anketa

Koho přivede v letním přestupovém okně Paris Saint-Germain?

Cristiana Ronalda
 
Huga Llorise
 
Ángela Di Maríu
 
Přivede jiného hráče
 
 

Poslední komentáře

Tomáš Myslím , že llorisa , pretože výkonnosť Sirigua je nevýrazná , a domnievam sa , že vedenie klubu už teraz hľadá posilu na post brankára, a keďže Hugo Lloris chytáva taktiež vo Francúzskej lige , tak si myslím , že ho majú veľmi dobre prehliadnutého.   (Reagovat)