Další zprávy

 
 

Di María promluvil o svém přestupu: United mě chtěli prodat

7. 8. 2015, Text: Redakce
 
Di María promluvil o svém přestupu: United mě chtěli prodat
flickr.com

Čerstvá posila Paris Saint-Germain se svěřila, že chce po podpisu čtyřleté smlouvy zapomenou na nevydařené období v Manchesteru United. Ángel Di María dále prozradil, že finální rozhodnutí opustit anglický klub nebylo jen na něm, vedení Rudých Ďáblů se ho prý snažilo zbavit.

 

Nepovedená mise v Manchesteru

Argentinský reprezentant přestoupil loňský rok do Manchesteru United za rekordních 59,7 milionu liber, jenže v Anglii se mu nepovedlo prosadit. Je otázkou jestli za to mohla příliš vysoká přestupová částka, se kterou se nedokázal popasovat.

Po velmi slibném začátku se na Di Maríově formě velmi promítlo zranění a někdejší hvězda Realu Madrid po několika opravdu špatných výkonech vypadla ze základní sestavy United na úkor Ashleyho Younga.

Vyjádření Di Maríi před novináři

Ángel Di María promluvil po svém přestupu za 44 milionů liber do PSG na tiskové konferenci: „V Manchesteru United pro mě věci nedopadly dobře z mnoha důvodů, ale to je už minulost. Není to jen moje rozhodnutí. United mě také chtěli prodat. Je to vzájemné rozhodnutí mezi několika stranami, pokud zahrneme i PSG. PSG mě sledovalo už několik let a jsem hrdý na to, že budu moci hrát za tento skvělý klub po boku takových hráčů.“