Bleskovka: Jarolím po prohře Mladé Boleslavi v předkole EL

17. 7. 2015, David Hanton

Jarolím po prohře Mladé Boleslavi v předkole EL
fkmb.cz

Mladá Boleslav nezvládla úvodní utkání 2. předkola Evropské ligy a na domácí půdě podlehla norskému Strömsgodsetu.

"Jsem zklamaný, že jsme utkání nezvládli, protože v přípravných utkáních jsme hráli jiným způsobem. Soupeř byl rozehraný a to byla jeho výhoda. My jsme lacino ztráceli míče a to pak stojí hodně sil. Věděli jsme, že soupeř hrozí z brejků, a to jsme nedokázali pokrýt. My měli náznaky, ale ve finální fázi to bylo špatné. Přesto jsme se dostali do vedení, ale fatální chyba byla, že jsme to nedokázali do poločasu udržet. Ztratili jsme míč a nabídli soupeři protiútok. Ve druhé půli jsme měli nějaké situace, ale druhý gól jsme nedali. Místo toho přišla stupidní chyba a znovu jsme inkasovali. Remíza 1:1 by byla také zklamání, ale dávala by nám větší šanci. Takto to bude těžké, protože soupeř nemusí nikam chvátat a může čekat na naše chyby. Ale pořád je to jen poločas. Věřím, že náš výkon bude jiný. Musíme více kombinovat po zemi a nenakopávat," řekl po utkání kouč Karel Jarolím.