AS Řím postoupil díky hodně přísné červené kartě - video

27. 2. 2015, Text: Redakce

AS Řím si do Rotterdamu přivezl ošemetný výsledek 1:1, a tak musel od prvních minut útočit. Do výborné šance se dostal na začátku Totti, ale při lobu přes brankáře ho zradila jeho pověstná přesnost. O chvíli později kapitán hostů orazítkoval ještě tyč, ale v nastavení poločasu konečně poslal do vedení AS Ljajič. Druhou půli významně ovlivnila červená karta pro te Vredeho. Fanoučci byli tak rozzuření, že na hřiště začaly létat světlice a utkání muselo být na 15 minut přerušeno. Přesto dokázal Feyenoord vyrovnat po úniku Manua. Za nesportovní chování dostal další červenou Mulder, ale jen na střídačce, takže Rotterdam pokračoval v deseti. Poslední slovo měl však Gervinho, který pohodlně uklidil centr z pravé strany a jednalo se o postupový gól.

flickr.com
Feyenoord Rotterdam
54' te Verde M. (Vyloučen)
57' Manu E. (Gól)
57' Mulder E. (Vyloučen)