Nizozemci uštědřili Lotyšům šestigólový výprask. Řádil hlavně Robben s Huntelaarem - video

17. 11. 2014, Text: Redakce
 

Kouč Hiddink čelí v Nizozemsku drtivé kritice za předváděné výkony národního týmu. Po domácí prohře v přátelském utkání s Mexikem museli Oranjes nutně vyhrát, jinak by to již jistě stálo jejich trenéra hlavu.

 
Nizozemci uštědřili Lotyšům šestigólový výprask. Řádil hlavně Robben s Huntelaarem - video
flickr.com
Nizozemsko
Nizozemsko
6' van Persie R. (Gól)
35' Robben A. (Gól z penalty)
42' Huntelaar K. (Gól)
78' Bruma J. (Gól)
82' Robben A. (Gól)
89' Huntelaar K. (Gól)
6
0
vs.
 
Lotyšsko
Lotyšsko
 
 
 

Lotyši však pro Nizozemce nakonec nebyli žádná překážka. Již po šesti minutách posadil Robben milimetrový centr na hlavu van Persieho a ten poprvé rozvlnil lotyšskou síť. Robben nebyl k zastavení a o chvíli později zvýšil na dvoubrankový rozdíl fantastickou střelou z poza vápna.

Třetí gól do poločasu přidal Huntelaar a bylo jasné, že Lotyši jsou ze hry. Další tři góly ještě padly v závěru zápasu. Nejdříve se trefil po rohu Bruma a pak po typické akci a navedení míče od levé čáry zvýšil na 5:0 opět Robben. Poslední trefu si nechal až na závěr Huntellar, který se ve vápně zorientoval pohotovou otočkou. Nizozemci tak konečně zapnuli a dostali se na 3. místo v tabulce skupiny H za Česko a Island.

 

Sestřih utkání Nizozemsko vs. Lotyšsko

 

Poslední komentáře

ncisrdsqeoh P0Ez1d  /krcoucuubqad.com/">krcoucuubqad, [url=http  /uigemdrlighq.com/]uigemdrlighq[/url], [link=http  /xlzeelwsnsfg.com/]xlzeelwsnsfg[/link], http  /dwwqhrslvohs.com/ (Reagovat)