Jatka v Belgii. Fellaini zlomil Allenovi nos. Mertens skončil v bezvědomí - video

17. 11. 2014, Text: Redakce
 

Souboj dvou velkých hvězd současnosti se čekal od utkání mezi Belgií a Walesem. Nakonec to ale nebyl ani Eden Hazard ani Gareth Bale, kdo zaplnil novinové titulky. Zápas mezi oběma týmy totiž skončil bez branek, i když Belgičané zazdili několik velmi dobrých příležitostí a trefili dokonce tyč.

 
Jatka v Belgii. Fellaini zlomil Allenovi nos. Mertens skončil v bezvědomí - video
flickr.com
Belgie
Belgie
0
0
vs.
 
Wales
Wales
 
 
 

Wales,ale také dokázal několikrát zahrozit především z přímého kopu Balea a jeho dalšího úniku. Zápas však z průměru vybočil neobyčejnou tvrdostí. Nejdříve Fellaini trefil loktem do obličeje liverpoolského Joe Allena, kterému zlomil noc. Zákrok se obešel bez karty, i když doktoři se dlouhou dobu snažili Allenovi zastavit silné krvácení.

Jako typický ošlehaný Welšan Alllen zápas nakonec dohrál. To samé se bohužel nedalo říct o Belgičanovi Mertensovi. Ten se v 83. minutě zápasu hlavou střetl s protihráčem a okamžitě spadl bezvládně na zem. Chvíli byl prý Mertens dokonce v bezvědomí, ale lékaři ho naštěstí dokázali probrat a podle posledních zpráv by měl být Mertens v pořádku, i když ho čeká po otřesu mozku herní pauza. 

 

Sestřih utkání Belgie vs. Wales

Knockout Mertense