Nike HYPERVENOM PHINISH LTHR FG

Top4Football

Top4Football

Autorizovaný eshop Nike, adidas a Puma

Poradíme s výběrem správného zápasového a tréninkového vybavení Nike, Adidas a Puma. V nabídce najdete kopačky, dresy, stulpny, obuv, trenýrky a další produkty.

Doprava už od 59 Kč (nad 3000 Kč doprava zdarma) Výborné reference: FC Slovan Liberec, AS Trenčín, MŠK Žilina, 1. SC Znojmo, SFC Opava, FK Varnsdorf, AMF ČR a další.

Na trhu již od roku 2010!

Máme pro vás novinku!

Otevřeli jsme fotbalovou speciálku Top4Football.

Máme pro vás nachystané lahůdky od značek Nike, Adidas, Puma.

Najdete nás v ulici Ječná 15, Praha 2.

www.top4football.cz

Zobrazit více

Nike HYPERVENOM PHINISH LTHR FG

Nová sezóna je hned za rohem a hráči po celém světe se připravují na její start. I inženýři ve firmě Nike ti před novou sezónou dají zcela novou možnost s kolekcí Tech Craft Pack, mít tvé oblíbené kopačky v koženém provedení, aniž by ztratily cokoliv ze svých jedinečných vlastností.

Hypervenom je obuv určena pro agilní, útočící hráče, kteří svým smrtícím zakončením dokážou měnit průběh zápasu. Tak jako to ve svých klubech dělají Wayne Rooney nebo Robert Lewandowski.

Na rozdíl od původních Hypervenom Phinish, které jsou vyrobeny výhradně z povrchu NikeSkin, nová verze Tech Craft nabízí svršek z hladké klokaní kůže. Přírodní kůže ti dodá mimořádnou úroveň komfortu a zároveň lepší ochranu. To dodává botě dlouhotrvající trvanlivost, nekompromisní střih a přirozený dotek. Svršek disponuje technologií kontroly míče za jakýchkoliv podmínek ACC (All Conditions Control). Dále disponuje asymetrickým šněrováním, které poskytuje větší plochu pro kontakt s míčem.

Když inženýři ve firmě Nike vyvinuly kopačky Hypervenom nebyl žádný prostor pro náhodu. Ve spolupráci s odborníky na bio-mechaniku analyzovali metatarzální kosti v noze a jak se pohybují. Proto kopačka disponuje technologií Flywire, která se postará o pevné zafixování nohy, a tím je dosaženo maximální stability.

Kopačky mají integrovaný jazyk, který je tak nově součástí boty. Tím je dosaženo menšího podráždění a zároveň zvýšena úroveň komfortu.

Podešev byla navržena pro maximální přenos energie a zlepšení akcelerace. V porovnání s předešlou generací podešve byla vyvinuta nová měkčí, která byla vybavena dvěma torzními tyčemi, po jedné na mediální a laterální straně. Mediální strana zajišťuje rychlý přenos energie od špičky k patě. Laterální naproti tomu dodává extra stabilitu.

Kopačky typu FG - jsou určeny pro pevný přírodní povrch a k používání na mokrých až lehce blátivých hřištích s krátce posekaným trávníkem.

5 990 Kč
 
 

Kategorie e-nabídky

 

Další produkty