Kopačky Nike Mercurial Vapor X FG

SPORTFOTBAL

SPORTFOTBAL

Eshop a kamenná prodejna s brankářskou speciálkou

v Praze ve Voroněžské 28, kde Vám rádi pomůžeme s výběrem.

Naše nabídka obsahuje kopačky, dresy, míče, rukavice, oblečení, obuv a potřeby pro kluby od značek Nike, adidas, Puma a další. Fotbalové zboží Vám obohatíme o potisk nebo výšivku.

Jsme 12 let na českém trhu.

Doprava od 75 Kč, při nákupu nad 2000 Kč zdarma.

Pravidelně u nás nakupují kluby jako: Sparta, Viktoria Žižkov, Pražský svaz malého fotbalu a další.

www.sportfotbal.cz

Zobrazit více

Kopačky Nike Mercurial Vapor X FG

Nike vyzývá všechny fotbalisty k pozornosti, kvůli nejnovějšímu modelu kopaček Mercurial Vapor X. V těchto kopačkách můžete vidět hlavní tvář kampaně Cristiana Ronalda, který patří mezi hráče s největší výbušností. Kopačky obsahují nové technologie, které zvyšují Váš výkon!

Svršek kopačky je vyroben ze syntetické měkké kůže Tejin, která přilne k noze pro dokonalý cit a kontrolu i při nejvyšší rychlosti. Mercurial Vapor X je vybaven povrchovou úpravou s celoplošnými mikro drážkami, odlišnými od dolíčků předešlého modelu. Od předešlého modelu se liší také konstrukce jazyku, který je spojen přímo s kopačkou. Kopačky disponují technologií ACC = ACC je zkratka pro All Conditions Control , což lze volně přeložit jako kontrola za každého počasí. Z názvu je patrná největší výhoda nové technologie: umožní botě, aby se při běhu, záběru i ovládání míče chovala stejně na suchém i mokrém trávníku.

Řekli bychom, že se škvárou se v laboratořích Nike už tolik nepočítá. Vytvarovaná, perforovaná stélka pro nízkoprofilové tlumení a snížení tlaku na kolíky. Kolíky vyrobené pomocí technologie přímého vstřikování okamžitě zajíždějí do země a bleskově se zase uvolňují.

4 990 Kč
 
 

Kategorie e-nabídky

 

Další produkty