Další zprávy

 
 

S Hummelsem počítají v BVB i pro příští sezónu

23. 5. 2015, David Squerzi
 
S Hummelsem počítají v BVB i pro příští sezónu
flickr.com

Sportovní ředitel Borussie Dortmund Michael Zorc promluvil o možné budoucnosti Matse Hummelse. Podle jeho slov by měl šestadvacetiletý obránce působit ve vestfálském celku i příští sezónu. O jeho služby má přitom enormní zájem Manchester United vedený Louisem van Gaalem je ovšem možné, že k přestupu mistra světa nedojde i když prvotní indicie hovořili jinak.

Vedení BVB je přesvědčeno, že odchovance Bayernu Mnichov ve svém týmu udrží až do konce platného kontraktu, ten vyprší v roce 2017. To potvrdil i Zorc, který se s hráčem setkal a prý společně došli k závěru, že k jeho přestupu alespoň toto léto nedojde.

Hummels působí u Die Schwarzgelben od roku 2008, tehdy přišel z Bayernu pouze na hostování o rok později však přestoupil za 4,2 milionů euro na trvalo.

 

Vyjádření sportovního ředitel BVB

Michael Zorc promluvil o případném prodeji Matse Hummelse: „Dává smysl, že Mats přemýšlí o své budoucnosti. Nicméně vždy jsem poukázal na tu skutečnost, že s ním i do budoucna počítáme. A pokud je mi známo, tak jeho smlouva trvá až do roku 2017 a my nedostali ani žádnou oficiální nabídku.“

Sestřih dovedností Matse Hummelse

Anketa

Myslíte si, že Mats Hummels v létě opustí Borussi Dortmund?

Ne
 
Ano