Přestoupí Müller do Manchesteru United? Podle Lahma je to možné

22. 7. 2015, David Squerzi
 

Podle spekulací médií v Německu chystá Manchester United další obří nabídku zamířenou do Bavorska. Anglický gigant by do svých řad rád zlákal německého reprezentačního útočníka Thomase Müllera. Jeho spoluhráč a kapitán Bayernu Philipp Lahm si myslí, že by mohl následovat Bastiana Schweinsteigera na Old Trafford.

 
Přestoupí Müller do Manchesteru United? Podle Lahma je to možné
flickr.com

Námluvy Manchesteru United

Vedení Manchesteru United se stále nevzdává možného příchodu kanonýra Bayernu Mnichov Thomase Müllera, za toho jsou ochotni nabídnout až 60 milionů liber, je také možná výměna za Ángela Di Maríu, o kterého má velký zájem kouč bavorského klubu Pep Guardiola.

Vyjádření kapitána Bayernu

Philipp Lahm, řekl novinářům: „Je to jen můj názor. Ve fotbale se podobné věci mohou stát hodně rychle. Určitě nemůžu zaručit, že Thomas Müller zůstane. Já osobně klub určitě neopustím. Jsem rád, že jsem mohl strávit prakticky celou svoji kariéru doma. Je skvělé být ve stejném klubu tak dlouho.“

Vyjádření kapitána Bayernu
 
 

Dobrá zpráva pro fanoušky

Hodně fandů Bayernu Mnichov je znepokojeno změnami v klubu a kádru pod taktovkou kouče Pepa Guardioly. Odchody Bastiana Schweinsteigera, Toniho Kroosenebo, spekulace o budoucnosti Maria Götzeho a Thomase Müllera budí obavy nad budoucností a pokračují dominancí klubu v tuzemském a evropském fotbalu.

K tomuto ožehavému tématu řekl jednatřicetiletý obránce toto: „Stále jsme tím top klubem. V posledních letech jsme dosáhli nejméně semifinále Ligy mistrů a máme top tým, který by byl špičkou v každé lize. Rozhodně z něčeho takového nemusíte mít strach.“